Premier League: Ważne wygrane West Hamu i Manchesteru United

11.04.2021 20:45
West Ham United - Leicester City

Manchester United pokonał na wyjeździe Tottenham 3:1 w hicie 31. kolejki Premier League. Duży krok w kierunku fazy grupowej Ligi Mistrzów zrobiła drużyna Łukasza Fabiańskiego West Ham United, która ograła Leicester City 3:2.

Tottenham Hotspur - Manchester United WYNIK. Do przerwy meczu w Londynie nie zanosiło się na porażkę gospodarzy. Tottenham prowadził bowiem po golu Koreańczyka Heung-Min Sona. W drugiej połowie do siatki trafiali jednak tylko piłkarze United. W 57. minucie wyrównał Brazylijczyk Fred, w 79. gola strzelił doświadczony Urugwajczyk Edinson Cavani, a w doliczonym czasie wynik ustalił Mason Greenwood.

To czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo "Czerwonych Diabłów", które mają 63 punkty i jedno spotkanie mniej od lidera, Manchesteru City, który w sobotę sensacyjnie przegrał u siebie z Leeds United.

Premier League: West Ham United - Leicester City [WYNIK]

Wielki krok w kierunku Ligi Mistrzów zrobił w niedzielę West Ham United. "Młoty" z Łukaszem Fabiańskim w bramce pokonały u siebie Leicester City 3:2, choć do 70. minuty prowadził już nawet 3:0.

Po dwa gole strzelili w tym meczu znakomicie spisujący się w WHU na wypożyczeniu z Manchesteru United (powołany ostatnio do reprezentacji Anglii) Jesse Lingard, a także zawodnik gości - Nigeryjczyk Kelechi Iheanacho.

Oba zespoły walczą o udział w Lidze Mistrzów. West Ham jest czwarty (55 pkt), a Leicester trzeci (56).