Serge Aurier trzeci raz złamał zasady. Tottenham wszczyna postępowanie [FOTO]

20.05.2020 15:34
Serge Aurier złamał zakazy
fot. Serge Aurier/Instagram

Serge Aurier, prawy obrońca Tottenhamu Hotspur, trzeci raz złamał zasadę zachowania dystansu społecznego. O naruszeniu obowiązujących w Anglii reguł Iworyjczyk poinformował... sam, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim fryzjerem.

"The crazy child" (Szalone dziecko) - taki nick wymyślił sobie Serge Aurier na Instagramie. Jest jak najbardziej trafny, choć owo szaleństwo, w jego przypadku, najczęściej objawia się brakiem rozsądku. Popisy swojego swobodnego stosunku do pandemii koronawirusa stają się powoli rytuałem w jego repertuarze...

Piłkarze Premier League mają obowiązek zachowania dystansu społecznego. Nie mogą też zapraszać gości i muszą starać się nie wychodzić z domu. Trzy zakazy i wszystkie trzy Iworyjczyk postanowił złamać.

Tottenham wszczyna postępowanie przeciwko Aurierowi

Najpierw było bieganie z przyjacielem, potem trening z klubowym kolegą z Tottenhamu Moussą Sissoko, a teraz... fryzjer. Mężczyzna, Justin Carr, odwiedził piłkarza w jego domu i on również, przy okazji, dopuścił się łamania zakazów. W Anglii fryzjerzy będą mogli wrócić do pracy 4 czerwca.

Obrońca "Kogutów" z dumą prezentował swoje nowe uczesanie w mediach społecznościowych, czym ściągnął na siebie gniew włodarzy londyńskiego klubu. Tottenham wszczął przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

Rozlicz PIT z Radiem ZET

RadioZET.pl/Sky Sports