Zamknij

Gwiazdor Man. Utd nagle zobaczył Piszczka. Świetna reakcja [WIDEO]

23.08.2022 09:05

Strzelec gola w starciu z Liverpoolem Jadon Sancho po końcowym gwizdku niespodziewanie spotkał się z Łukaszem Piszczkiem. Reakcję skrzydłowego Man. Utd na Polaka uchwyciły kamery.

Jadon Sancho Łukasz Piszczek
fot. Twitter screen/Viaplay Polska

W poniedziałkowy wieczór Manchester United mierzył się z Liverpoolem na zamknięcie 3. kolejki Premier League. Piłkarze Erika ten Haga odbili się od ligowego dna, dzięki wygranej 2:1 nad swoim odwiecznym rywalem. Jednego z goli dla "Czerwonych Diabłów" strzelił Jadon Sancho.

Po meczu czekał na niego Łukasz Piszczek, aktualnie pracujący jako ekspert w Viaplay. Przypomnijmy, że Anglik przygodę z poważną piłką zaczynał w Borussii Dortmund. W Niemczech rozegrał razem z Polakiem aż cztery sezony.

Spotkanie Sancho i Piszczka przed szatnią Man. Utd

Gdy Sancho zobaczył Piszczka był wyraźnie zadowolony. Skrzydłowy podszedł i serdecznie wyściskał swojego byłego kolegę z drużyny. Na nagraniu słyszymy, jak 22-latek prosi, by chwilę na niego poczekał.

Jak się później okazało, strzelec gola w starciu z "The Reds" dotrzymał słowa. Co więcej, ekspert Viaplay dostał nawet koszulkę meczową.

RadioZET.pl/Viaplay