Zamknij

Piosenkarka nagrała piosenkę o rozstaniu z gwiazdą Manchesteru City. "Wybacz mi"

01.12.2021 15:18
Ruben Dias April Ivy Manchester City "Wybacz mi"
fot. April Ivy/ Instagram/screen

April Ivy, portugalska modelka i piosenkarka dalej cierpi po rozstaniu z Rubenem Diasem. Dowodem tego jest jej najnowsza piosenka, w której zwraca się bezpośrednio do piłkarza. "Mam nadzieję, że to usłyszysz i mi wybaczysz" - śpiewa.

Ruben Dias od lipca tego roku nie jest już w związku z portugalską piosenkarką, April Ivy (właściwie: Mariana Goncalves). Para rozstała się po tym, jak spędzili razem wakacje w Grecji. Według angielskich mediów Ivy i Dias nie potrafili się porozumieć: piłkarz jest cichy i wycofany, a wokalistka wręcz przeciwnie – cieszy się zainteresowaniem mediów i sama je podsyca.

Dias po rozstaniu usunął z Instagrama wszystkie zdjęcia z Ivy. Piosenkarka przez moment pozostawiła je, a później także pozbyła się ich z konta. Jak donoszą brukowce, piłkarz Manchesteru City spotykał się z April od 2018 roku. Parą byli od Sylwestra 18/19.

Ruben Dias rozstał się z April Ivy. Wokalistka nagrała o nim piosenkę 

April Ivy (właściwie: Mariana Goncalves) najwyraźniej nadal nie potrafi pogodzić się z rozstaniem. Portugalska wokalistka wydała singiel "Broken Apologies", w którym opowiedziała o związku z Diasem.

- To najtrudniejsza piosenka, którą napisałam. Stworzyłam ją w pięć minut, a później przechowywałam przez kilka miesięcy, aż będę gotowa pokazać swoje uczucia – napisała 22-latka na Instagramie.

W samym utworze Goncalves nie ukrywa, że jest rozczarowana Diasem. -Nie wiem, dlaczego nas opuściłeś. Przepraszam, że nie byłam dla ciebie tym, czym chciałeś. Przepraszam, że dałam ci swój cały świat. Ale gdy kogoś kochasz, to właśnie robisz - śpiewa Goncalves.

RadioZET.pl/PAB