Zamknij

To koniec Lukaku w Chelsea? Szokujące słowa Belga

31.12.2021 14:11

Romelu Lukaku udzielił wywiadu dla telewizji SkySports. Słowa Belga mogą szokować. Opowiedział on szczerze, jak czuje się w Chelsea oraz czy widzi siebie ponownie w koszulce Interu Mediolan.

Romelu Lukaku
fot. Adam Davy via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News

Romelu Lukaku póki co spisuje się znacząco poniżej oczekiwań. Belg był jednym z najgłośniejszych transferów lata. Wszyscy na Stamford Bridge słusznie oczekiwali, że najlepszy strzelec Serie A rozwiąże ich problemy ze zdobywaniem bramek. Niestety, jak na razie napastnik albo notuje słabe występy, albo ląduje w gabinetach lekarskich. Dlatego też słowa, jakie wypowiedział w wywiadzie dla SkySports, mogą szokować.

Napastnik Chelsea nie krył swojej frustracji z obecnej sytuacji w klubie. - Nie jestem zadowolony ze swojej sytuacji w Chelsea. Trener postawił na inny system, ale jestem profesjonalistą. Muszę ciężko pracować i się nie poddawać - mówił.

Szokujące słowa Lukaku

Dodatkowo zdradził również, że w letnim okienku transferowym w 2020 roku miał on oferty z innego angielskiego giganta - Manchesteru City. - Pod koniec pierwszego sezonu w Interze odrzuciłem ofertę z Manchesteru City, która była wyższa niż to, co oferowała Chelsea - ujawnił.

Oliwy do ognia dodał jednak komentarz Belga na temat ewentualnego powrotu do Interu Mediolan. - Uważam, że to, co wydarzyło się latem, nie było do końca w porządku. Martwi mnie to, jak komunikowałem się z kibicami. Wierzę, że wrócę do Interu, gdy będę u szczytu formy. Kocham Włochy. Chcę wygrać więcej z tym klubem - oświadczył.

Głuchy na całą sytuację nie pozostał trener "The Blues" Thomas Tuchel. Niemiec na konferencji prasowej odniósł się do słów napastnika. - Nie potrzebujemy zamieszania. Porozmawiamy z Lukaku za zamkniętymi drzwiami. Dziwię się, bo nie widzę go nieszczęśliwego - skwitował.

loader

RadioZET.pl/SkySports