Zamknij

Reece James ofiarą złodziei. Włamywacze ukradli mu medal za wygraną w LM

16.09.2021 16:00
Reece James ofiarą złodziei. Ukradli mu medal za wygraną w Lidze Mistrzów
fot. AFP POOL/Associated Press/East News

Reece James, obrońca Chelsea, poinformował na Instagramie, że w tym tygodniu złodzieje włamali się do jego domu i ukradli m.in. medal, który otrzymał po wygranej w Lidze Mistrzów

Reece James na swoim Instagramie pokazał zdjęcia złodziei. Do włamania doszło w ten wtorek. Z sejfu w domu Jamesa zabrano medale za wygraną w  Lidze Mistrzów, Superpucharze oraz srebrny medal po  Euro 2020. Na wideo, które opublikował James widać czterech złodziei.

Włamywacze oświetlali dom Jamesa latarkami. Na jednym z nagrań widać, jak złodzieje próbują otworzyć sejf. Gdy im się to nie udało, wyciągnęli go z domu.

Reece James: dumy z sukcesów nikt mi nie odbierze. Nie potrzebuję dowodów

James za pośrednictwem Instagrama zapewnił, że jest bezpieczny, a w momencie włamania nie było go w domu. - Te medale wygrałem reprezentując Anglię i Chelsea. Dumy z tych występów nikt mi nie odbierze. Nie muszę mieć medali, by móc to potwierdzić. Tak czy inaczej, apeluję do fanów Chelsea i reprezentacji, by pomogli mi zidentyfikować tych złoczyńców. Policja, moi doradcy i Chelsea stoją za mną. Mamy już poszlaki wskazujące na to, kim byli przestępcy.

Reece po raz drugi padł ofiarą złodziei. W grudniu zeszłego roku obrońcy Chelsea ukradziono samochód, którym rozwoził jedzenie dzieciom. Później auto zostało mu zwrócone.

RadioZET.pl/PAB