Fatalny nokaut Raula Jimeneza. Zderzył się głową z rywalem

30.11.2020 08:35
Raul Jimenez

Raul Jimenez z Wolverhampton Wanderers w niedzielny wieczór trafił do szpitala z poważnie wyglądającym urazem głowy. W trakcie meczu Premier League z Arsenalem 29-latek zderzył się głową z Davidem Luizem.

Już na samym początku meczu w trakcie rzutu rożnego dla Arsenalu doszło do groźnej sytuacji. Do walki o piłkę wyskoczył Raul Jimenez, który zderzył się głową z Davidem Luizem. Obaj piłkarze wylądowali na murawie i chociaż obrońca Arsenalu zdążył się szybko pozbierać, Meksykanin nie podnosił się z boiska. Lekarze zatamowali krew z głowy Luiza, który z bandażem zagrał do końca pierwszej połowy. W przerwie meczu został zmieniony przez Roba Holdinga.

Z kolei stan 29-latka wyglądał o wiele gorzej. Przy napastniku zgromadziły się służby medyczne i zajmowały się nim przez około dziesięć minut. Ostatecznie piłkarz Wolverhampton opuścił murawę na noszach i trafił do szpitala.

Raul Jimenez w szpitalu z urazem głowy. Zderzył się głową z Davidem Luizem

Finalnie Wilki pokonały Arsenal 2:1, ale z powodu wypadku, zwycięstwo zostało usunięte w cień.

Raul Jimenez jest czołowym piłkarzem Wolverhampton. W poprzednim sezonie zdobył 17 bramek dla tego zespołu, w obecnym - cztery.