Zamknij

Wiemy, kiedy nowy trener Manchesteru United rozpocznie pracę. Klub podał datę

02.12.2021 15:30
Ralf Ragnick: kiedy rozpocznie pracę w Manchesterze United
fot. AFP/EAST NEWS

Ralf Rangnick, nowy trener Manchesteru United, otrzymał pozwolenie na pracę i będzie mógł poprowadzić zespół w meczu z Crystal Palace. Niemiec w piątek pojawi się na swojej pierwszej konferencji prasowej.

Ralf Ragnick obejmie Manchester United w meczu z Crystal Palace, a podczas czwartkowego spotkania z Arsenalem będzie na trybunach. - Wszystkie sprawy związane z dokumentami zostały już załatwione. W piątek o godz. 9 Ralf Ragnick pojawi się na konferencji prasowej – czytamy w oświadczeniu Manchesteru United.

Ralf Ragnick w ten poniedziałek został ogłoszony jako następca Ole Gunnara Solskjaera. Norwega zwolniono po spotkaniu z Watford, które Manchester United przegrał 4:1.

Ralf Ragnick już niedługo na ławce MU

Ragnick do tej pory pełnił funkcję dyrektora sportu i rozwoju w Lokomotivie Moskwa. Ze względu na konieczność uzyskania pozwolenia na pracę, w ostatnich meczach United musiał prowadzić asystent Solskjaera, Michael Carrick.

W czwartek MU zagra z Arsenalem, a mecz z Crystal Palace odbędzie się w niedzielę 5 grudnia. Zespół z Old Trafford zajmuje 10. miejsce w lidze i traci 15 punktów do liderującej Chelsea. W ostatnich ośmiu spotkaniach ligowych MU odniosło jedno zwycięstwo.

RadioZET.pl/AFP