Zamknij

Premier League przekłada kolejne mecze. Fani nie obejrzą hitu kolejki

12.09.2022 22:11

Władze Premier League podjęły decyzję o przełożeniu trzech z ośmiu zaplanowanych serii gier w nadchodzący weekend. W ten sposób fanów ominie hitowe starcie Chelsea - Liverpool.

Mohamed Salah
fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Śmierć Królowej Elżbiety zszokowała całą Anglię. To wydarzenie dotknęło także sportu, a w szczególności Premier League. Przypomnijmy, że w miniony weekend władze ligi zdecydowały o przełożeniu wszystkich meczów.

Jak się okazuje, niektóre spotkania zaplanowane na nadchodzącą sobotę i niedzielę również zostały przełożone. Wszystko przez organizację pogrzebu Królowej. Zdecydowana większość służb policyjnych zaangażowanych będzie w ochronie uroczystości w Londynie.

Władze Premier League przekładają kolejne mecze

"Mecze Premier League zostaną wznowione w ten weekend po przerwie w sezonie na znak szacunku po odejściu Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. W ten weekend rozegranych zostanie siedem z 10 meczów Premier League, a trzy mecze zostaną przełożone z powodu wydarzeń związanych z pogrzebem królowej" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Przełożone mecze to starcia pomiędzy: Brighton and Hove Albion a Crystal Palace, Chelsea a Liverpoolem oraz Manchesterem United a Leeds United.

RadioZET.pl