Premier League: Fabiański zatrzymał Manchester United. Sensacyjna wygrana West Hamu

22.09.2019 17:40
West Ham - Man Utd

West Ham United sensacyjnie pokonał u siebie Manchester United 2:0 w 6. kolejce Premier League i tym samym awansował na czwarte miejsce w tabeli. Łukasz Fabiański rozegrał w tym spotkaniu rzecz jasna pełne 90 minut, obronił trzy strzały i zachował czyste konto. Bramki dla gospodarzy zdobyli Andriy Yarmolenko oraz Aaron Cresswell.

Bramkarz West Ham United Łukasz Fabiański zachował czyste konto w niedzielnym meczu szóstej kolejki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w Londynie, gdzie jego zespół wygrał z Manchesterem United 2:0. "Młoty" awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

Premier League: West Ham United pokonał Manchester United

Bramki dla gospodarzy zdobyli Ukrainiec Andriy Yarmolenko (44') oraz Aaron Cresswell, który popisał się efektownym i precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego (84').

Fabiański obronił w tym spotkaniu trzy strzały, w tym jeden z bliska obrońcy Harry'ego Maguire'a w drugiej połowie. Wówczas West Ham prowadził 1:0.

Kolejną złą informacją dla gości była kontuzja napastnika Marcusa Rashforda, który musiał opuścić boisko w 61. minucie. Z urazami zmagają się już Francuzi Paul Pogba i Anthony Martial, a także Luke Shaw, a młody napastnik Mason Greenwood był niedysponowany z powodu choroby.

Londyńczycy, którzy pokonali "Czerwone Diabły" dopiero po raz siódmy w 47 konfrontacjach, mają 11 punktów i są na czwartej pozycji w tabeli Premier League. Prowadzi Liverpool, który zgromadził 15, a o godzinie 17:30 rozpocznie wyjazdowe spotkanie z Chelsea FC.