Premier League: Remis United z Wolves, piękny gol Nevesa [WIDEO]

19.08.2019
Aktualizacja: 19.08.2019 23:18
Wolves - Manchester United

W meczu zamykającym 2. kolejkę Premier League Manchester United zremisował na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers 1:1. Ozdobą spotkania był gol Rubena Nevesa.

Czerwone Diabły objęły prowadzenie w 27. minucie po bramce Anthony'ego Martiala. Do wyrównania doprowadził 10 minut po przerwie Neves, który popisał się pięknym strzałem zza pola karnego.

Manchester United w 68. minucie miał świetną okazję do zdobycia drugiej bramki, ale rzutu karnego nie wykorzystał Paul Pogba.

Po dwóch kolejkach drużyna z Old Trafford zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 4 punktów. Wolverhampton (2 "oczka") jest 12. Liderem tabeli pozostał Liverpool, który jako jedyny obok Arsenalu może pochwalić się dorobkiem kompletu punktów.