Premier League: Fatalny błąd Jana Bednarka przypieczętował porażkę Southampton [WIDEO]

21.09.2019 09:56
Twitter

Southampton FC przegrał u siebie z AFC Bournemouth 1:3 w meczu 6. kolejki Premier League. Całe 90. minut w drużynie "Świętych" rozegrał obrońca reprezentacji Polski, Jan Bednarek, który przy bramce ustalającej wynik dla gości popełnił kardynalny błąd. Zobacz WIDEO tej kuriozalnej wpadki Polaka!

AFC Bournemouth w pełni kontrolował piątkowy mecz przeciwko Southampton FC. Już w 10. minucie tego spotkania prowadzenie przyjezdnym dał bowiem Nathan Ake, który pewnie wykorzystał świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jeszcze przed przerwą na świetlnej tablicy widniał wynik 0:2. Philip Billing dobrze dograł futbolówkę do Harry'ego Wilsona, a ten nie dał szans bramkarzowi "Świętych", Angusowi Gunnowi.

Premier League: Fatalny błąd Bednarka w meczu z Bournemouth [WIDEO]

Po pierwszy 45. minutach gospodarzom udało się złapać kontakt z "Wisienkami". James Ward-Prowse świetnie wykorzystał rzut karny. W doliczonym czasie gry wynik na 3:1 dla podopiecznych Eddie'ego Howe'a ustalił Callum Wilson, który wykorzystał fatalne nieporozumienie Jana Bednarka z golkiperem swojego zespołu.

Po tej porażce piłkarze grający pod wodzą Ralpha Hasenhuettla zajmują dopiero 11. miejsce w tabeli, a przypomnijmy, że był to dopiero pierwszy mecz szóstej kolejki angielskiej ekstraklasy.

Bournemouth awansowało natomiast na trzecią lokatę, którą utrzymać się postarają z 10 punktami na koncie. Kolejnym rywalem popularnych "Wisienek" jest West Ham United.