Impreza Manchesteru City
  • Marta Tejada 2
  • Marta Tejada 1
  • Amira Paula 3
  • 9 Zobacz
fot. Screen

Upojna noc piłkarzy Manchesteru City. Imprezowali w hotelu z 22 modelkami [WIDEO + ZDJĘCIA]

15.01.2020
Aktualizacja: 15.01.2020 21:36
Impreza Manchesteru City
  • Marta Tejada 2
  • Marta Tejada 1
  • Amira Paula 3
  • 9 Zobacz
fot. Screen

Piłkarze Manchesteru City spędzili w ostatnią niedzielę wyjątkowo upojny wieczór. Nie dość, że w ligowym meczu rozgromili Aston Villę 6:1, to po spotkaniu udali się do hotelu, gdzie do rana imprezowali z 22 włoskimi modelkami. Zobacz WIDEO z ich wspólnej nocy i ZDJĘCIA pięknych modelek, o których huczą media w całej Anglii!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piłkarze Manchesteru City w minioną niedzielę rozgromili w Birmingham Aston Villę 6:1. Po meczu cała drużyna udała się świętować zwycięstwo do luksusowego hotelu w CheshirePep Guardiola wyraził zgodę na podobną imprezę, chcąc wynagrodzić piłkarzom Święta Bożego Narodzenia, które spędzili głównie na treningach. Wątpliwe jednak, by hiszpański szkoleniowiec wiedział, jak dokładnie przebiegała "integracja" jego podopiecznych.

Piłkarze Manchesteru City imprezowali w hotelu z 22 modelkami [WIDEO + ZDJĘCIA]

Okazało się bowiem, że zawodnicy "The Citizens" zaprosili do wspólnego świętowania 22 włoskie modelki. Nagrania kobiet trafiły do sieci i jak okazało się, wiele z nich kibice rozpoznali z działalności na Instagramie. Wśród zaproszonych były między innymi modelki Amira Paula i Marta Tejada oraz telewizyjna prezenterka Chiara Giuffrida.

Jak się okazało o takim przebiegu imprezy nie wiedziały także małżonki piłkarzy, o czym poinformowało "The Sun". Zdaniem dziennika, chociaż szczegóły wydarzenia nie były w pełni znane Guardioli, w organizacji zabawy pomagał zawodnikom ktoś z klubu, dlatego raczej nie będą oni ukarani. Poważniejsze konsekwencje mogą czekać ich jednak w domach, gdyż ich partnerkom z pewnością nie spodobają się owe medialne rewelacje.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć modelek, które brały udział w "imprezie integracyjnej" piłkarzy Manchesteru City: