Zamknij

Ośmiu piłkarzy w klubie Fabiańskiego w izolacji. Prorocze słowa Polaka

28.03.2020 16:59
ośmiu piłkarzy w klubie Fabiańskiego odizolowanych
fot. Shutterstock

Ośmiu piłkarzy West Hamu United wykazywało objawy koronawirusa, wobec tego zostali odizolowani od reszty drużyny. Klub nie ujawnił nazwisk zawodników.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wiceprezes West Hamu United, Karren Brady poinformował, że ośmiu piłkarzy ma łagodne objawy zarażenia koronawirusem. W związku z tym każdy z nich razem z rodzinami przebywa w kwarantannie. Klub nie podał nazwisk podopiecznych. Przypomnijmy, że bramkarzem ekipy jest Łukasz Fabiański. Jeszcze kilka dni temu, reprezentant Polski w programie Liga+Extra w Canal+ skrytykował zachowanie angielskich władz.

- Mam wrażenie, że nasze zdrowie nie jest tu dla wszystkich istotne, będzie dążenie do tego, żebyśmy wrócili na boiska jak najszybciej – zaczął. - Odbyły się półmaratony, w których pobiegło sporo osób. Nastrój jest lekceważący, nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie jest zagrożenie. Jestem sfrustrowany tym, jak ten rząd podchodzi do sprawy.

W Wielkiej Brytanii odnotowano już ponad 15 tys. zakażonych. Rozgrywki Premier League zostały zawieszone do 30 kwietnia, ale możliwe, że termin zostanie przesunięty.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/sport.pl