Oceń
Ośmiu piłkarzy West Hamu United wykazywało objawy koronawirusa, wobec tego zostali odizolowani od reszty drużyny. Klub nie ujawnił nazwisk zawodników.
Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku
Wiceprezes West Hamu United, Karren Brady poinformował, że ośmiu piłkarzy ma łagodne objawy zarażenia koronawirusem. W związku z tym każdy z nich razem z rodzinami przebywa w kwarantannie. Klub nie podał nazwisk podopiecznych. Przypomnijmy, że bramkarzem ekipy jest Łukasz Fabiański. Jeszcze kilka dni temu, reprezentant Polski w programie Liga+Extra w Canal+ skrytykował zachowanie angielskich władz.
- Mam wrażenie, że nasze zdrowie nie jest tu dla wszystkich istotne, będzie dążenie do tego, żebyśmy wrócili na boiska jak najszybciej – zaczął. - Odbyły się półmaratony, w których pobiegło sporo osób. Nastrój jest lekceważący, nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie jest zagrożenie. Jestem sfrustrowany tym, jak ten rząd podchodzi do sprawy.
W Wielkiej Brytanii odnotowano już ponad 15 tys. zakażonych. Rozgrywki Premier League zostały zawieszone do 30 kwietnia, ale możliwe, że termin zostanie przesunięty.
Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?
- Koronawirus - najnowsze dane
- Koronawirus - raport, objawy, leczenie, epidemia, najważniejsze dane
- Podejrzenie koronawirusa: co zrobić? Postępowanie epidemiologiczne [Schemat]
- Koronawirus w Polsce. MAPA zakażeń z podziałem na miasta
- Koronawirus - infolinia NFZ, numer telefonu
- Tych leków nie wolno wywozić za granicę w związku z koronawirusem [LISTA]
- Brak ubezpieczenia a koronawirus: kto zapłaci za badania?
- Koronawirus w Polsce. Zamknięte kina, teatry i muzea w całym kraju
- Szkoły zamknięte. Rząd zawiesza działalność placówek oświatowych
- Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce - zamknięte granice, bary, zakazy, ograniczenia
RadioZET.pl/sport.pl
Oceń artykuł
