Okropny wypadek gwiazdora Manchesteru City. Piłkarz rozbił samochód [ZDJĘCIE]

16.10.2019 16:55
Sergio Aguero
fot. Instagram

Okropny wypadek Sergio Aguero. W środę rano piłkarz Manchesteru City rozbił swój warty 150 tysięcy funtów samochód - Range Rovera. Zobacz ZDJĘCIE uszkodzonego pojazdu Argentyńczyka!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Gwiazdor Manchesteru City, Sergio Aguero, brał udział w okropnym wypadku samochodowym przed meczem z Crystal Palace" - doniósł "The Sun".

Okropny wypadek Sergio Aguero. Gwiazdor City rozbił samochód [ZDJĘCIE]

Do kolizji z udziałem Argentyńczyka doszło przed porannym środowym treningiem "The Citizens". 31-letni napastnik zderzył się z innym samochodem w drodze na zajęcia. Na szczęście Aguero nic się nie stało.

Co innego, jeśli chodzi o jego wartego 150 tysięcy funtów Range Rovera. Po kolizji samochód został poważnie uszkodzony. Przednie koło po prawej stronie uległo całkowitemu zniszczeniu, nadwozie - częściowemu.

Samochód Sergio Aguero

Dodajmy, że nie był to pierwszy wypadek z udziałem argentyńskiego atakującego. Dwa lata temu zawodnik uczestniczył w kolizji, która zakończyła się dla niego już znacznie gorzej - złamaniem dwóch żeber. Taksówka, którą jechał, uderzyła w latarnię. Na szczęście 31-latek miał zapięte pasy.

Najbliższy mecz Manchester City rozegra na wyjeździe przeciwko Crystal Palace. Spotkanie "Obywateli" z popularnymi "Orłami" odbędzie się w sobotę 19 października o godzinie 18:30 czasu polskiego.

RadioZET.pl/The Sun