Jest nowe nagranie z ataku na Oezila i Kolasinaca. Bośniak nieustraszony [WIDEO]

06.11.2019 17:18
Atak na Oezila i Kolasinaca
fot. Screen/Twitter/Metropolitan Police

Londyńska policja opublikowała nowe nagranie ataku na piłkarzy Arsenalu - Mesuta Oezila i Seada Kolasinaca i dodała, że napastnicy przyznali się do winy. Na materiale widać, że bośniacki obrońca nie wydawał się zbytnio przejmować agresorami, mimo że jeden z nich prawie dźgnął go nożem. Zobacz WIDEO jego niewiarygodnego zachowania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do ataku na Mesuta Oezila i Seada Kolasinaca doszło 25 lipca bieżącego roku. Były reprezentant Niemiec i Bośniak przebywali na Hampstead, gdy nagle do samochodu prowadzonego przez pomocnika Arsenalu doskoczyło dwóch mężczyzn.

Nowe nagranie ataku na Oezila i Kolasinaca. Bośniak bohaterem WIDEO

Jeden z nich wyciągnął z kurtki ostre narzędzie i zaczął straszyć nim Kolasinaca, domagając się od niego między innymi zegarka. Lewy obrońca "Kanonierów" nie tylko nie przystał na rozkazy agresora, ale postanowił stawić mu opór. Niedoszli oprawcy uciekli na sam zamach ręki defensora. Poniżej WIDEO jego heroicznego czynu:

Jak potwierdziła policja z Londynu, dwójka napastników to 30-letni Ashley Smith oraz 26-letni Jordan Northove. Obaj mężczyźni przyznali się już do próby przeprowadzenia rozboju, a co więcej, Smith przyznał się także do posiadania sporej ilości narkotyków. Sądowe wyroki usłyszą 8 listopada.

W ujęciu agresorów pomogła miejscowej policji wiadomość o podejrzanym skuterze stojącym w ślepej uliczce. Jak prędko się okazało, to właśnie tym pojazdem poruszali się Smith i Northove. Wkrótce udało się ustalić, gdzie przebywają przestępcy, którzy po odnalezieniu nie sprawiali większych problemów w ujęciu.

RadioZET.pl/Metropolitan Police