Zamknij

Piłkarz MU oskarżony o pobicie i gwałt. Jego była partnerka pokazała zdjęcia

30.01.2022 10:00
oskarżony o pobicie i napaść seksualną. Partnetka pokazała zdjęcia
fot. Pool Getty/Associated Press/East News

Była partnerka Masona Greenwooda, skrzydłowego Manchesteru United, oskarżyła go o gwałt i wielokrotne pobicia. Jako dowód tego, że jej zarzuty są prawdziwe pokazała zdjęcia, na których krwawi, oraz nagranie audio potwierdzające jej wersję wydarzeń.

Marriet Robson, była partnerka Masona Greenwooda pokazała zdjęcia, które pokazują obrażenia, jakich doznała od piłkarza Manchesteru United. Kobieta miała siniaki w wielu miejscach na ciele, a po jednym z ataków piłkarza krwawiły jej usta.

Do zdarzeń opisanych przez Robson doszło w 2020 i 2021 roku. Według doniesień mediów para rozstała się w 2021 roku. Partnerka Greenwooda oskarża piłkarza, że bił ją, a także zmuszał do odbycia stosunku. Dowodem na przemoc seksualną wobec kobiety jest nagranie, na którym słychać, jak kilkukrotnie odmawia piłkarzowi współżycia. 

MU wydało oświadczenie. "Potępiamy przemoc"

Manchester United wydał w sprawie Greenwooda oficjalny komunikat: ”Jesteśmy świadomi tego, jakie oskarżenia wobec Masona są stawiane w social mediach i jakie obrazy zostały udostępnione. Nie będziemy komentowali sprawy aż nie ustalimy faktów. Manchester United potępia przemoc w każdej postaci”.

RadioZET.pl/PAB