Manchester United znów bez zwycięstwa. Tylko remis z Evertonem

02.10.2021 16:05
Cristiano Ronaldo

Manchester United zremisował z Evertonem 1:1 w spotkaniu 7. kolejki Premier League. To kolejna strata punktów Czerwonych Diabłów, którzy wygrali zaledwie jeden z ostatnich czterech meczów.

1. Manchester United - Everton WYNIK
  2. Tabela Premier League 2021/2022

Cristiano Ronaldo i spółka w środku tygodnia wygrali w Lidze Mistrzów z Villarrealem 2:1, ale wcześniej przegrywali 0:1 z Aston Villą w lidze i 0:1 z West Hamem w Pucharze Ligi Angielskiej. Kibice liczyli na to, że Manchester sięgnie po trzy punkty w starciu z Evertonem. Tak się jednak nie stało.

Manchester United - Everton WYNIK

Tym razem trener Ole Gunnar Solskjaer nie wystawił w pierwszym składzie swojej największej gwiazdy. Pod nieobecność Cristiano miejsce na środku ataku zajął Edinson Cavani. To jednak nie on, a Anthony Martial zdobył pierwszego gola w 43. minucie.

Skromne prowadzenie Czerwonych Diabłów utrzymał się do przerwy. Wyrównanie nadeszło w 65. minucie po trafieniu Androsa Towsenda. Everton trafił jeszcze do siatki w 85. minucie, ale sędzia nie uznał bramki, uznając, że Yeri Mina znajdował się na pozycji spalonej.

Tabela Premier League 2021/2022

Manchester United utrzymał drugie miejsce w tabeli, ale jeszcze w tej kolejce wyprzedzić go mogą Manchester City, Chelsea czy Brighton. W podobnej sytuacji jest Everton, który plasuje się tuż za zespołem z Old Trafford.