Manchester United - West Ham: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć na żywo?

22.09.2021 08:35
Manchester United - West Ham transmisja TV

Manchester United - West Ham: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Ligi Angielskiej na żywo? Na jakim kanale oglądać spotkanie Manchester United - West Ham? Czy Łukasz Fabiański powstrzyma Cristiano Ronaldo? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

West Ham United po pięciu kolejkach Premier League zajmuje ósme miejsce z ośmioma punktami na koncie. W ostatnim spotkaniu ligowym zespół Davida Moyesa zmierzył się...z Manchesterem United. Początek starcia lepiej zaczął się dla Młotów, gdzie do bramki rywali trafił Said Benrahma. Jednak pięć minut później do remisu doprowadził Cristiano Ronaldo. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w 89. minucie Łukasza Fabiańskiego pokonał Jesse Lingard.

W pojedynku nie brakowało kontrowersji, gdzie sędzia nie dopatrzył się co najmniej jednego rzutu karnego dla Czerwonych Diabłów. Arbiter podyktował jedenastkę dla West Hamu. Bohaterem gości został David De Gea, który nie tylko obronił karnego, ale miał kilka ważnych interwencji. Za swoją postawę Hiszpan został piłkarzem meczu.

Manchester United - West Ham: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Ligi Angielskiej?

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu zwycięstwa. Czułem, że na nie zasłużyliśmy. Graliśmy naprawdę dobrze w piłkę i stworzyliśmy dogodne okazje. Od początku drugiej połowy swoim pressingiem zmusiliśmy ich do popełnienia wielu błędów i kreowaliśmy po nich sytuacje. Wydaje mi się, że Cristiano Ronaldo powinien mieć na swoim koncie dwa gole. A pierwsza i trzecia sytuacja z jego udziałem w polu karnym rywala to według mnie ewidentne rzuty karne. Potem mieliśmy szczęście, że David obronił jedenastkę. Cieszymy się - mówił po spotkaniu Ole Gunnar Solskjaer.

Manchester United po zwycięstwie plasuje się na trzeciej pozycji ligowej tabeli. Chociaż drużyna z Old Trafford ma taką samą liczbę punktów, co prowadząca Chelsea (13) i Liverpool, ma gorszy bilans bramkowych od tych zespołów.

Manchester United - West Ham na żywo odbędzie się w środę, 22 września o godzinie 20:45. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1.