Man. Utd - West Ham: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

21.01.2022 14:59

Man. Utd - West Ham na żywo w tv i online. Transmisja i live stream meczu 23. kolejki Premier League z udziałem Łukasza Fabiańskiego. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Manchester United - WHU.

Man. Utd - West Ham

Man. Utd - West Ham na żywo. Manchester United w środę odrabiał ligowe zaległości z 17. kolejki Premier League. W pierwszej połowie David de Gea wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola, a po przerwie podopieczni Ralfa Rangnicka wbili rywalom aż trzy bramki, tracąc tylko jedną. Więcej niż o wyniku mówiło się jednak o reakcji Cristiano Ronaldo, który został zmieniony w 71. minucie przez obrońcę Harry'ego Maguire'a. Portugalczyk był wściekły.

- Jedyne, co usłyszałem, to ciągłe pytania "Dlaczego ja? Dlaczego to mnie zdjąłeś?". Powiedziałem mu, że muszę podejmować decyzje w interesie drużyny oraz klubu. Znajdowaliśmy się dokładnie w tej samej sytuacji pięć dni temu, gdy mierzyliśmy się z Aston Villą. Prowadziliśmy 2:0, a do końcowego gwizdka pozostało 15 minut [skończyło się 2:2 - red.]. Nie chcieliśmy popełnić tego samego błędu. Zdecydowałem się zmienić nasze ustawienie na piątkę obrońców

Man. Utd - West Ham: ostatnie wyniki

Zwycięstwo z Brentford pozwoliło nieco odetchnąć kibicom "Czerwonych Diabłów". Ta drużyna cały czas gra w kratkę, nie potrafi złapać stabilności i w pięciu ostatnich meczach wygrała dwa razy, dwa razy zremisowała i raz przegrała - z Wolverhampton Wanderers 0:1. Cieniem na postawie ekipy z Old Trafford rzucił się także remis z broniącym się przed spadkiem Newcastle (1:1). W tabeli Premier League Manchester United zajmuje obecnie 7. miejsce.

West Ham jest wyżej, na 4. pozycji, ale ma tylko dwa punkty więcej od "Red Devils". Przewaga mogła być większa, jednak w minionej kolejce "Młoty" po znakomitym widowisku uległy Leeds United 2:3. Wcześniej pokonały Watford 4:1 i Crystal Palace 3:2.

Man. Utd - West Ham: składy przewidywane

• Man. Utd: David de Gea - Diogo Dalot, Victor Lindeloef, Raphael Varane, Alex Telles - Scott McTominay, Fred, Bruno Fernandes - Anthony Elanga, Mason Greenwood, Cristiano Ronaldo
  • WHU: Łukasz Fabiański - Vladimir Coufal, Craig Dawson, Issa Diop, Aaron Cressswell - Tomas Soucek, Declan Rice - Jarrod Bowen, Manuel Lanzini, Pablo Fornals - Michail Antonio

Nieobecni:

• Man. Utd: Paul Pogba, Aaron Wan-Bissaka, Edinson Cavani, Jesse Lingard, Luke Shaw (kontuzje), Eric Bailly (Puchar Narodów Afryki)
  • WHU: Angelo Ogbonna, Kurt Zouma, Mark Noble (kontuzje), Said Benrahma (PNA)

Man. Utd - West Ham: Gdzie obejrzeć mecz - transmisja TV i online

Mecz Man. Utd - West Ham w 23. kolejce Premier League odbędzie się w sobotę 22 stycznia o godz. 16. Transmisja TV w Canal+ Premium oraz odpłatnie online na stronie canalplus.com.