Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo. Powinien wylecieć z boiska

24.10.2021 19:11
Cristiano Ronaldo

Manchester United - Liverpool: Cristiano Ronaldo dopuścił się w meczu Manchester United - Liverpool skandalicznego zachowania. Poddenerwowany wysokim prowadzeniem "The Reds" Portugalczyk stracił piłkę na rzecz Curtisa Jonesa, po czym brutalnie go sfaulował, za co zobaczył tylko żółtą kartkę. To powinna być czerwona? Zobacz WIDEO z tej sytuacji!

1. Man. Utd - Liverpool: Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo [WIDEO]
  2. Liverpool zgniótł Manchester United w derbach Anglii

Do faulu Cristiano Ronaldo na Curtisie Jonesie w meczu Manchesteru United z Liverpoolem doszło w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy.

Portugalczyk stracił piłkę na rzecz młodego Anglika, po czym brutalnie go sfaulował. Co więcej, gdy pomocnik "The Reds" leżał już na murawie, dwukrotnie kopnął w piłkę znajdującą się tuż przy jego ciele.

Man. Utd - Liverpool: Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Chociaż zamiarem "CR7" było z pewnością celowe kopnięcie rywala, okolicznością łagodzącą był fakt, że rzeczywiście 36-latek trafiał stopą nie zawodnika, lecz piłkę.

Mimo wszystko całą sytuację można potraktować co najmniej w granicach kontrowersji. Naszym zdaniem Cristiano Ronaldo powinien obejrzeć czerwony kartonik, przede wszystkim ze względu na swoje intencje.

Liverpool zgniótł Manchester United w derbach Anglii

Ostatecznie Liverpool pokonał na wyjeździe Manchester United 5:0 w meczu 9. kolejki Premier League. Trzy gole dla "The Reds" zdobył Egipcjanin Mohamed Salah, a po jednym dołożyli Gwinejczyk Naby Keita i Portugalczyk Diogo Jota.