Łukasz Fabiański powstrzymał Tottenham, cenna wygrana West Hamu

21.02.2021 16:19
Łukasz Fabiański

West Ham United pokonał na własnym stadionie Tottenham 2:1 w meczu 25. kolejki Premier League. Dzięki zwycięstwu "Młoty" awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

Zwycięstwo gospodarzom dały bramki Michaila Antonio w piątej i Jesse'ego Lingarda w 47. minucie. "Koguty" odpowiedziały tylko raz, kiedy w 64. minucie Lucas Moura wykorzystał dośrodkowanie Garetha Bale'a i pokonał Fabiańskiego głową, nie dając polskiemu bramkarzowi żadnych szans.

West Ham ma 45 punktów, o jeden mniej od Manchesteru United i Leicester City, ale te zespoły jeszcze w tej kolejce nie grały. Ich rywalami będą, odpowiednio, Newcastle United i Aston Villa. Tottenham jest dopiero dziewiąty z 36 punktami.

Łukasz Fabiański zatrzymał Tottenham. Cenny triumf West Hamu

W tabeli pewnie prowadzi Manchester City, który zgromadził 56 punktów i też czeka na swój niedzielny mecz z Arsenalem w Londynie.