Zamknij

Dobre wieści z Anglii. Łukasz Fabiański powrócił do treningów

25.01.2020 10:58
Łukasz Fabiański wrócił do treningów
fot. BEN STANSALL/AFP/East News

Łukasz Fabiański w piątek odbył pierwszy trening od czasu kontuzji, której uległ 10 stycznia w meczu z Sheffield United. Bramkarz reprezentacji Polski opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych, w którym potwierdził, że wraca do zdrowia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Łukasz Fabiański w tym sezonie jest trapiony przez kontuzje. Na początku bramkarz doznał urazu uda, przez który nie grał od września do grudnia. Kiedy wrócił na boisko, znów wydarzyło się nieszczęście. W czasie spotkania z Sheffield, reprezentant Polski nabawił się kolejnej kontuzji.

Wydawało się, że 34-latka czekają kolejne tygodnie przerwy w grze. Tymczasem po 14 dniach, Fabiański wziął udział w treningu West Ham United. Sam zawodnik poinformował kibiców, że wraca do zdrowia, publikując zdjęcie w mediach społecznościowych. Chociaż nie podano konkretnego terminu powrotu, wydaje się, że bramkarz stanie między słupkami po kilku lub kilkunastu dniach.

- Łukasz czuje się dużo lepiej i najprawdopodobniej ten uraz nie jest tak poważny jak w ostatnim przypadku. Ból, który odczuwa, jest zdecydowanie mniejszy - mówił jeszcze kilka dni temu, Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

Pod nieobecność Łukasza Fabiańskiego, trener West Hamu musiał ściągnąć Darrena Randolpha, ponieważ bramkarz rezerwowy, David Martin popełniał sporo błędów.

Na tę chwilę West Ham United zajmuje w tabeli Premier League 17. miejsce z dorobkiem 23 punktów.

RadioZET.pl/Instagram, sportowefakty.pl