Zamknij

Łukasz Fabiański z kontuzją przed meczem West Hamu. Fatalne wieści dla Sousy

19.05.2021 21:23
Łukasz Fabiański
fot. MOLLY DARLINGTON/AFP/East News

Łukasz Fabiański doznał kontuzji przed meczem 37. kolejki Premier League West Hamu United z West Bromwich Albion. Bramkarza reprezentacji Polski między słupkami musiał zastąpić Darren Randolph.

Łukasz Fabiański w czasie rozgrzewki przed starciem w 37. kolejce Premier League przeciwko West Bromwich Albion doznał kontuzji. Na rozgrzewce miał problemy z prawym kolanem. Przy bramkarzu reprezentacji Polski natychmiast pojawił się lekarz, ale finalnie 36-latek z grymasem na twarzy opuścił boisko o własnych siłach.

W bramce West Hamu Polaka zastąpił Darren Randolph. Przypomnijmy, że West Ham United jest bliski gry w europejskich pucharach. Aby zapewnić sobie w nich udział, zespół Davida Moyesa po wygraniu z West Bromwich Albion 3:1, musi jeszcze pokonać Southampton.

Łukasz Fabiański kontuzjowany

Na tę chwilę nie wiadomo, jak poważny jest uraz Fabiańskiego. Ewentualna dłuższa przerwa w grze jeszcze bardziej skomplikuje sytuację w reprezentacji Polski, która 24 maja rozpocznie zgrupowanie w Opalenicy przed Euro 2021. Z powodu niedawno odniesionych kontuzji w kadrze Paulo Sousy zabraknie Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Recy. Wcześniej poważne urazy sprawiły, że szanse udziału w ME stracili Jacek Góralski i Krystian Bielik.

RadioZET.pl