Bezczelne zachowanie Jose Mourinho. Portugalczyk podglądał taktykę rywali [WIDEO]

01.01.2020 18:35
Jose Mourinho dostał żółtą kartkę

Jose Mourinho otrzymał żółtą kartkę w spotkaniu Southampton - Tottenham Hotspur. Portugalski szkoleniowiec trafił do notatnika sędziego za bezczelne zachowanie względem trenera rywali Ralpha Hasenhuttla.

W 77. minucie "The Special One" podszedł do ławki "Świętych" i podejrzał zapiski sztabu szkoleniowego przeciwnika. Najprawdopodobniej Hasenhuttl wraz ze swoimi współpracownikami ustalał taktykę na ostatnie minuty spotkania, w którym gospodarze prowadzili od 17. minuty po trafieniu Danny'ego Ingsa.

- Oczywiście zasłużyłem na żółtą kartkę, bo byłem niegrzeczny, ale byłem niegrzeczny w stosunku do idioty - tłumaczył później przed kamerami Portugalczyk.

Premier League: Tottenham przegrał z Southampton

Southampton pokonał ostatecznie Tottenham 1:0, a pełne spotkanie w barwach "Świętych" rozegrał Jan Bednarek. Polak popisał się kilkoma dobrymi interwencjami, skutecznie pilnował Harry'ego Kane'a i był czujny w starciach z rywalami.

Po 21 kolejkach Southampton zajmuje 11. miejsce w tabeli Premier League. Tottenham jest 6., ale obie drużyny w tej chwili dzieli tylko pięć punktów.