Zamknij

Sensacyjne doniesienia mediów. Cristiano Ronaldo chce odejść z Manchesteru

02.07.2022 19:12
Sensacyjne doniesienia mediów. Cristiano Ronaldo chce odejść z Manchesteru United
fot. LINDSEY PARNABY/AFP/East News

Cristiano Ronaldo przekazał władzom Manchesteru United, że odejdzie z Old Trafford, jeśli klub dostanie za niego dobrą ofertę – poinformował The Athletic.

Cristiano Ronaldo mógłby trafić m.in. do Chelsea, której właściciel rozmawiał już z agentem Portugalczyka - Jorge Mendesem. The Athletic wylicza też w gronie zainteresowanych kluby z Niemiec i Włoch: Bayern Monachium oraz Napoli. Kolejnym zainteresowanym klubem jest też PSG.

Ronaldo jest związany z MU kontraktem na 12 miesięcy. W zeszłym sezonie zdobył dla klubu 24 gole, co było najlepszym wynikiem strzeleckim biorąc pod uwagę wszystkich zawodników United. Nie pozwoliło to jednak Manchesterowi na kwalifikację do Ligi Mistrzów, co, jak podają media, bardzo rozczarowało Portugalczyka.

„Ronaldo chce, by MU było w stanie rywalizować z największymi. Chce, by skład został wzmocniony. MU do tej pory sprowadził jedynie Tyrela Malacię, bocznego obrońcę z Eredivisie, a od dłuższego czasu negocjuje z Frenkiem de Jongiem i Christianem Eriksenem” – czytamy na The Athletic.

Jak podaje portal, MU nie skomentował tych doniesień.

RadioZET.pl/PAB