Zamknij

Córka Abramowicza uderza w Putina. Mocny post w sieci

25.02.2022 19:08

Sofia Abramowicz opublikowała zaskakujący post na Instagramie. Córka rosyjskiego oligarchy i właściciela Chelsea Londyn Romana Abramowicza wstawiła fotografię z Władimirem Putinem i dosadnym komentarzem tego, co robi Kreml.

Roman i Sofia Abramowicz
fot. AFP/EAST NEWS, instagram screen

Roman Abramowicz to jeden z najsłynniejszych rosyjskich oligarchów. Prywatnie jest przyjacielem Władimira Putina i właścicielem londyńskiej Chelsea. W czwartek 24 lutego prezydent Rosji dokonał pełnej inwazji na Ukrainę. Zachód zareagował sankcjami, namawia Putina do wycofania wojsk, ale przywódca pozostaje niewzruszony.

Cały świat z niepokojem patrzy na naszego wschodniego sąsiada, który stawia opór agresorowi. Od piątku Rosjanie nacierają na Kijów, którego bronią mieszkańcy na czele z merem Witalijem Kiczko. Kiedy w Moskwie i wielu innych miastach odbywały się masowe protesty przeciwko rosyjskim działaniom, doszło do wielu aresztowań. Głos w sprawie wojny w Ukrainie zabrała także Sofia Abramowicz.

Córka Abramowicza uderza w Putina

Córka Romana Abramowicza wstawiła na Instastories fotografię, na której widzimy Władimira Putina w znaku zakazu. Nad nim znalazł się napis "Największym i najbardziej udanym kłamstwem propagandy Kremla jest to, że większość Rosjan popiera działania Putina".

Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje na żywo

screen insta
fot. Instagram screen

Przebywający na co dzień w Wielkiej Brytanii Roman Abramowicz zgodnie z opublikowaną listą organizacji Aleksieja Nawalnego ma być jedną z 35 kluczowych postaci oligarchów w otoczeniu Putina. Sam zainteresowany odpiera te zarzuty.

loader

RadioZET.pl