Pomyłka Jorginho dała gola Manchesterowi United. Jadon Sancho wreszcie trafił

28.11.2021 19:06
Chelsea - Manchester United. Jorginho Jadon Sancho [WIDEO]

Jadon Sancho zdobył pierwszą bramkę w super-hicie Premier League, meczu Chelsea z Manchesterem United. Do akcji prawdopodobnie by nie doszło, gdyby nie fatalny błąd Jorginho.

Manchester United wyszedł na prowadzenie w 49. minucie. Akcja zaczęła się od dośrodkowania w pole karne Chelsea. Piłkę daleko od własnej bramki wybił Marcus Rashford, a spadła ona w okolicy linii środkowej, gdzie stał Jorginho. Włoch próbował przyjąć piłkę, jednak odskoczyła mu od nogi, a z akcją szło już dwóch zawodników MU.

Piłkę przyjął Jadon Sancho. Angielski skrzydłowy poprowadził ją aż do bramki i pewnie pokonał Edouarda Mendy'ego.

Chelsea - Manchester United: WYNIK

Włoski pomocnik nie pomylił się przy rzucie karnym, który został podyktowany w 69. minucie. Dzięki trafieniu Jorginho Chelsea wyrównała stan spotkania (1:1).