Zamknij

Matty Cash rozstał się z dziewczyną. Media podały powód

17.11.2021 13:49
Kady McDermott
fot. kadymcdermott/Instagram screen

Matty Cash rozstał się ze swoją partnerką Kady McDermott - donoszą brytyjskie media. "The Sun" podało jasny powód zakończenia relacji reprezentanta Polski.

Matty Cash w ostatnim czasie miał mnóstwo rzeczy na głowie. Po otrzymaniu polskiego paszportu obrońca mógł zjawić się na listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. W meczu z Andorą zadebiutował w koszulce z orzełkiem na piersi, a trzy dni później wystąpił w wyjściowym składzie przeciwko Węgrom na PGE Narodowym.

- To był dla mnie szczególny moment. Również dla mojej rodziny. Zapamiętam to na zawsze. Przede wszystkim byłem bardzo dumny, że mogłem wystąpić - mówił po piątkowym spotkaniu.

Matty Cash rozstał się ze swoją partnerką

Od sportowej strony Cash przeżył wiele radosnych chwil, które z pewnością zapamięta na długo. Niestety, w sprawach sercowych nie układa mu się tak dobrze. Magazyn "The Sun" poinformował, że piłkarz Aston Villi rozstał się ze swoją partnerką Kady McDermott.

Matty Cash dotrzymał słowa. Śpiewał hymn aż miło [WIDEO]

Według brytyjskich dziennikarzy Matty Cash rozstał się z partnerką za obopólną zgodą. Para miała stwierdzić, że nie pasują do siebie. Jednak żadna ze stron nie chciała rozmawiać z mediami.

- Kady i Matty mieli naprawdę dobre kilka miesięcy, ale zdecydowali, że nie są dla siebie odpowiednimi osobami (...) Nadal są przyjaciółmi i utrzymują kontakt (...) Oboje zakończyli wcześniej długotrwałe związki, więc mogli nie być gotowi - czytamy na łamach dziennika.

RadioZET.pl