Upokorzenie w 45 minut. Kompromitacja Manchesteru United w Londynie

13.08.2022 20:45
Brentford - Man. Utd WYNIK

Manchester United po dwóch kolejkach Premier League nadal jest bez punktów, ale kibiców tej drużyny bardziej może niepokoić styl i gra. W sobotnim spotkaniu 2. kolejki Premier League "Czerwone Diabły" straciły cztery gole w pierwszej połowie i przegrały z Brentford 0:4.

Manchester United po dwóch seriach gier może zamykać ligową tabelę. Na inaugurację sezonu 2022/2023 podopieczni Erika ten Haga ulegli na Old Trafford drużynie Brighton 1:2, a w sobotę skompromitowali się w Londynie. O pierwszej połowie konfrontacji z Brentford będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.

Goście od 10. do 35. minuty cztery razy znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Davida de Geę. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Josh Dasilva, Mathias Jensen, Ben Meee oraz Bryan Mbeumo.

Premier League: Brentford - Man. Utd [WYNIK]

Po spotkaniu bramkarz gospodarzy sam podszedł do dziennikarzy Sky Sports i poprosił o wywiad. - To przeze mnie moja drużyna nie zdobyła trzech punktów w tym meczu. Biorę odpowiedzialność za tę porażkę - nie owijał w bawełnę Hiszpan.

W następnej kolejce o punkty wcale nie będzie łatwiej. "Czerwone Diabły" będą starały się odkupienie win w rywalizacji z wicemistrzem Anglii, Liverpoolem.