Brentford - Man Utd: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

13.08.2022 09:15
Brentford - Man Utd TRANSMISJA

Brentford - Man Utd TRANSMISJA: Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć mecz 2. kolejki Premier League, w którym Manchester United zagra na wyjeździe z Brentford. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek spotkania w sobotę o godzinie 18.30.

Manchester United przystępuje do sobotniego starcia po kompromitującej porażce w pierwszym meczu sezonu z Brighton. Czerwone Diabły przegrały u siebie 1:2. Spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczął Cristiano Ronaldo. Na boisku zameldował się dopiero w drugiej połowie, ale nawet to nie pomogło drużynie.

Gdzie obejrzeć mecz Brentford - Manchester United?

Tym samym podopieczni Erika ten Haaga będą chcieli zrehabilitować się w starciu z Brentford. Żądny zwycięstwa jest też sam szkoleniowiec, który nie tak wyobrażał sobie początek przygody w roli trenera Manchesteru United.

Zadowoleni po pierwszej kolejce nowego sezonu są za to piłkarze Brentford. Ci niespodziewanie zremisowali na wyjeździe z faworyzowanym Leicester City 2:2. Bramki zdobywali Ivan Toney i Josh Dasilva. To pozwoliło im wskoczyć na miejsce w górnej połowie tabeli. Brentford uplasowało się na 9. lokacie, podczas gdy Manchester United dopiero na 13.

Brentford - Manchester United: TRANSMISJA

Mecz Brentford - Man Utd na żywo w sobotę o godzinie 18.30. Transmisja będzie dostępna na platformie viaplay.