Arsenal - Leicester: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

13.08.2022 09:13
Arsenal - Leicester TRANSMISJA

Arsenal - Leicester TRANSMISJA: Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć mecz 2. kolejki Premier League, w którym Arsenal zagra u siebie z Leicester City. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek spotkania w sobotę o godzinie 16.00.

Arsenal przystępuje do starcia z Leicester City z nadzieją na kontynuowanie dobrej serii. Kanonierzy rozpoczęli sezon od ważnego zwycięstwa 2:0 nad Crystal Palace. Gole strzelali Gabriel Martinelli i Marc Guehi, który trafił do własnej bramki. Leicester natomiast zaledwie zremisowali z Brentford 2:2. Co prawda prowadzili już 2:0, ale w drugiej połowie dali wbić sobie dwie bramki i ostatecznie zdobyli tylko jeden punkt.

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal - Leicester City?

Kibice Arsenalu liczą na to, że w tym sezonie klub zajmie wreszcie miejsce w pierwszej czwórce - premiowane grą w Lidze Mistrzów w kolejnych rozgrywkach. W tym celu klub z Londynu przed sezonem wzmocnił się m.in. takimi graczami jak Gabriel Jesus czy Ołeksandr Zinczenko. W starciu z Leicester obaj zagrają zapewne od pierwszych minut.

Oprócz starcia Arsenal - Leicester City bardzo ciekawie zapowiada się też kilka innych spotkań tej kolejki - Brendtford - Manchester United czy Chelsea - Tottenham.

Transmisja meczu Arsenal - Leicester City

Mecz Arsenal - Leicester City w sobotę 13 sierpnia o godzinie 16.00. Transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport 2 i na platformie viaplay.