Zamknij

11-latek zastrzelił się z broni ojca. Tragedia w rodzinie znanego piłkarza

21.09.2020 09:42
tragedia w rodzinie Gylfiego Sigurdssona
fot. Shutterstock

Gylfi Sigurdsson przeżywał ostatnio ciężkie chwile, po tym jak w jego rodzinie doszło do tragedii. 11-letni brat jego żony śmiertelnie postrzelił się z broni swojego ojca.

Do tragedii doszło niedaleko Reykjaviku. Chłopiec wyciągnął z szafy broń ojca, który był miłośnikiem polowania, a ta niespodziewanie wypaliła.

Jak podają brytyjskie media, 11-latek był oczkiem w głowie całej rodziny. Wykazywał duże zdolności językowe. Mimo tak młodego wieku, mówił w trzech językach.

- Pierwsze słowo, które przychodzi nam na myśl, to wdzięczność. Wdzięczność za to, że w tym krótkim czasie byłeś z nami i cieszyłeś nas swoją obecnością - cytuje słowa rodziny chłopa "The Sun".

11-letni Maximilian - przyrodni brat Gylfiego Sigurdssona

11-letni Maximilian był bratem przyrodnim żony Gylfiego Sigurdssona, gwiazdy reprezentacji Islandii i Evertonu. Media podkreślają, że mimo ogromnej tragedii, do której doszło 8 września, piłkarz pięć dni później był w stanie grać w meczu ligowym przeciwko Tottenhamowi. Jego drużyna wygrała 1:0.

Sigurdsson to 72-krotny reprezentant Islandii. W przeszłości grał w takich klubach jak Swansea, Tottenham czy Hoffenheim.

RadioZET.pl/AN