Zamknij

Poważna kontuzja reprezentanta Polski. Czeka go operacja

20.11.2019 17:16
Bartosz Bereszyński
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Bartosz Bereszyński poważnie kontuzjowany. Polaka czeka operacja stawu kolanowego i wszystko wskazuje na to, że nie zagra co najmniej do końca tego roku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Bartosz Bereszyński nabawił się kontuzji podczas jednego z treningów poprzedzających wyjazdowy mecz z Izraelem. Po powrocie do kraju Polak został poddany szczegółowym badaniom, które wykazały uszkodzenie łąkotki. W efekcie 27-latek nie tylko nie zagrał we wtorek w Warszawie z reprezentacją Słowenii, ale został także natychmiast wysłany przez swój klub, Sampdorię, na dalsze badania do Rzymu.

Poważna kontuzja Bartosza Bereszyńskiego. Czeka go operacja

W stolicy Włoch medycy potwierdzili diagnozę postawioną przez lekarzy reprezentacji Polski, a prawy obrońca będzie musiał poddać się artroskopii stawu kolanowego.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez klub Polaka, dopiero po zakończeniu operacji będzie wiadomo, ile czasu potrwa przerwa w grze defensora. Już teraz media we Włoszech przekonane są jednak, że popularny "Bereś" wypadnie z kadry genueńczyków przynajmniej do końca tego roku.

Bartosz Bereszyński rozegrał w tym sezonie 11 spotkań w barwach Sampdorii i zanotował w nich jedną asystę. Wcześniej występował Lechu Poznań i Legii Warszawa.

RadioZET.pl/UC Sampdoria