Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polityk przeprosił Kamila Glika za przypisanie sobie nie swoich zasług

07.12.2018 16:37
sport

Polityk PiS Grzegorz Matusiak przeprosił reprezentanta Polski Kamila Glika za wykorzystanie jego nazwiska na plakacie i przypisanie sobie nie swoich zasług. Poseł zamieścił oświadczenie.

Poseł Grzegorz Matusiak przeprosił Kamila Glika fot. Facebook/Kamil Glik

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O sprawie zrobiło się głośno w czwartek, kiedy Glik na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie rzeczonego plakatu wraz z prośbą skierowaną bezpośrednio do Matusiaka o usunięcie billboardu. Na reakcję polityka nie czekał zbyt długo.

"Chciałbym zająć oficjalne stanowisko i przeprosić Pana Kamila Glika za nieprecyzyjne sformułowanie zamieszczone na banerze informacyjnym promującym boisko na osiedlu Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju" - napisał poseł na Facebooku.

"W zamyśle był przekaz, iż to Ministerstwo Sportu przekazało środki na współfinansowanie tej inwestycji w wysokości 155 tysięcy złotych" - dodał i zobowiązał się do "usunięcia banneru w trybie natychmiastowym".

Mimo nieporozumienia polityk wyraził nadzieję, iż uda mu się osobiście porozmawiać z Kamilem Glikiem na temat rozwoju infrastruktury sportowej na terenie Jastrzębia-Zdroju.

Oświadczenie Grzegorza Matusiaka fot. Facebook/Grzegorz Matusiak - Poseł na Sejm RP

RadioZET.pl/KS

Oceń
Tagi