Polityk przeprosił Kamila Glika za przypisanie sobie nie swoich zasług

Krzysztof Sobczak
07.12.2018 16:37
Poseł Grzegorz Matusiak przeprosił Kamila Glika
fot. Facebook/Kamil Glik

Polityk PiS Grzegorz Matusiak przeprosił reprezentanta Polski Kamila Glika za wykorzystanie jego nazwiska na plakacie i przypisanie sobie nie swoich zasług. Poseł zamieścił oświadczenie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

O sprawie zrobiło się głośno w czwartek, kiedy Glik na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie rzeczonego plakatu wraz z prośbą skierowaną bezpośrednio do Matusiaka o usunięcie billboardu. Na reakcję polityka nie czekał zbyt długo.

"Chciałbym zająć oficjalne stanowisko i przeprosić Pana Kamila Glika za nieprecyzyjne sformułowanie zamieszczone na banerze informacyjnym promującym boisko na osiedlu Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju" - napisał poseł na Facebooku.

"W zamyśle był przekaz, iż to Ministerstwo Sportu przekazało środki na współfinansowanie tej inwestycji w wysokości 155 tysięcy złotych" - dodał i zobowiązał się do "usunięcia banneru w trybie natychmiastowym".

Mimo nieporozumienia polityk wyraził nadzieję, iż uda mu się osobiście porozmawiać z Kamilem Glikiem na temat rozwoju infrastruktury sportowej na terenie Jastrzębia-Zdroju.

Oświadczenie Grzegorza Matusiaka
fot. Facebook/Grzegorz Matusiak - Poseł na Sejm RP

RadioZET.pl/KS