Portugalia - Serbia: Kontuzja Cristiano Ronaldo, remis mistrzów Europy [WIDEO]

25.03.2019 22:31

Cristiano Ronaldo nabawił się kontuzji mięśniowej w spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy 2020 Portugalia - Serbia. Diagnoza nie jest jeszcze znana, ale nie wygląda to optymistycznie.

Kontuzja Cristiano Ronaldo fot. PAP/EPA

Ronaldo doznał urazu w 28. minucie bez kontaktu z przeciwnikiem, po jednym ze sprintów. Portugalczyk od razu poprosiło zmianę. Lekarze próbowali postawić go na nogi, jednak nie było szans, by gwiazdor mistrzów Europy kontynuował grę. Zastąpił go Pizzi.

Wszystko wskazuje na uraz mięśnia dwugłowego uda. Więcej szczegółów dowiemy się po badaniach. Wtedy też okaże się, czy i jak długa przerwa czeka CR7.

Ronaldo nie zagra z Ajaxem?

Kontuzja Cristiano Ronaldo nie jest dobrą wiadomością dla fanów Juventusu. Już 10 kwietnia "Stara Dama" zmierzy się z Ajaxem Amsterdam w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów.

Portugalia - Serbia: WYNIK

Kibice mistrzów Starego Kontynentu z 2016 roku nie tylko z tego powodu nie będą dobrze wspominać początku eliminacji Euro 2020. Portugalia zanotowała dwa remisy - najpierw z Ukrainą 0:0, a teraz z Serbią 1:1. Na gola Dusana Tadicia odpowiedział Danilo Pereira.

Po dwóch kolejkach Portugalia zajmuje 3. miejsce w grupie B - za Ukrainą (4 pkt) i... Luksemburgiem (3 pkt).