Niemiec wystawił samochód Roberta Lewandowskiego na internetowej aukcji. Zarobi fortunę?

Dominik Gołdyn
23.04.2017 13:03
Niemiec wystawił samochód Roberta Lewandowskiego na internetowej aukcji. Zarobi fortunę?
fot. screen/ebay

Szukacie nowego samochodu? To ogłoszenie może was zainteresować. W niemieckich mediach nagłośniono jedną z aukcji, w której to na sprzedaż wystawione jest należące niegdyś do Roberta Lewandowskiego Porsche. Cena? 300 tysięcy złotych. Licytacja trwa. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Porsche Cayenne GTS to nie lada gratka dla fanów motoryzacji! Czterolatek ma przejechane niecałe 100 tysięcy kilometrów. Pod maską maszyny znajduje się aż 420 koni mechanicznych. Aktualny posiadacz samochodu kupując je pół roku temu, nie miał pojęcia o przeszłości samochodu. Teraz postanowił się na nim wzbogacić.

Auto należało do Roberta Lewandowskiego w czasach jego gry dla Borussi Dortmund. Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno, gdy padło ofiarą złodziei... kół.

Zobacz także

Aukcja potrwa jeszcze dwa dni. Aktualna cena wynosi 300 tysięcy złotych, lecz niewykluczone, że nowi zainteresowani dołączający do licytacji podbiją stawkę.

Przechwytywanie

45-latek z Wuerzburga skomentował całą sytuację w "Bildzie": Nie ma to dla mnie znaczenia, że tym samochodem jeździł Robert Lewandowski. Ale dla jakiegoś wiernego kibica Bayernu może mieć szczególną wartość, stąd właśnie taki tytuł aukcji.

RadioZET.pl/Bild.de/DG