Popisowy mecz Niezgody w MLS. Dwie bramki w osiem minut [WIDEO]

26.06.2022 12:24
Jarosław Niezgoda

Jarosław Niezgoda został bohaterem Portland Timbers, zdobywając dwie bramki w wygranym meczu z Colorado Rapids 3:0. Były piłkarz Legii Warszawa na swoim koncie ma już pięć trafień.

Portlan Timbers wyszło na prowadzenie tuż przed przerwą, kiedy wynik spotkania otworzył Sebastian Blacno, wykorzystując rzut karny.

Po zmianie stron dwoma trafieniami popisał się Jarosław Niezgoda. Polak w 54. minucie dostał długą piłkę z głębi pola i pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

Dublet Niezgody w MLS [WIDEO]

Osiem minut później Niezgoda ustalił rezultat dostając podanie z prawej strony boiska i dokładając nogę, znów pokonał bramkarza rywali.

Timbers odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie i zajmują 11. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, mając 19 punktów w 17 meczach. Liderem jest Los Angeles FC - 30 punktów w 15 spotkaniach.