Pompki z córką na plecach. Tak Kamil Grosicki trenuje w domu [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
21.12.2017 16:02
Kamil Grosicki
fot. Twitter/screen

Przed piłkarzami w Anglii najgorętszy okres w roku. Kiedy większość graczy w czołowych ligach przygotowuje się do świąt i urlopów, oni muszą trzymać formę. Poważnie do tej sprawy podszedł m.in. reprezentant Polski, Kamil Grosicki.

Zagłosuj

Czy Hull City utrzyma się w Championship?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Przed "Grosikiem" pierwszy tak ciężki okres w karierze. Hull City do końca roku rozegra jeszcze trzy spotkania - z Leeds United (23.12), Derby County (Boxing Day; 26.12) oraz Fulham (30.12) - a w Nowy Rok, a więc w dwa dni po starciu z londyńczykami, zagra przeciwko Boltonowi.

Smog truje Polskę: Sprawdź listę chorób, które może powodować

Reprezentant Polski musi więc zadbać o formę. W tym celu postanowił poćwiczyć pompki... z dodatkowym obciążeniem. Skrzydłowy "Tygrysów" opublikował w sieci film, jak trenuje z 5-letnią córką na plecach. Dziewczynka przy okazji uczy się matematyki.

- Zaraz zaczyna się maraton piłkarsko-świąteczny, więc siła musi być - napisał "Grosik".

Hull City, które w poprzednim sezonie spadło z Premier League, w Championship spisuje się fatalnie. Po 22 kolejkach zajmuje dopiero 19. miejsce i ma tylko 5 "oczek" przewagi nad strefą spadkową. Tymczasem ich najbliżsi rywale - Leeds oraz Derby - biją się o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

RadioZET.pl/KS