"Polski książę powrócił". Reprezentant Polski z kolejnym golem w MLS

04.08.2022 10:34

Karol Świderski wrócił do strzelania w MLS. Napastnik reprezentacji Polski zdobył gola w 64. minucie meczu Charlotte FC z DC United. To była jego pierwsza bramka od czterech meczów, a łącznie szósta w tym sezonie.

Karol Świderski

Karol Świderski zdobył bramkę dla Charlotte FC w wygranym 3:0 meczu z DC United w północnoamerykańskiej lidze Major League Soccer (MLS). To szóste w sezonie trafienie polskiego piłkarza.

Świderski, 16-krotny reprezentant Polski, uzyskał gola w 64. minucie, podwyższając prowadzenie gospodarzy na 2:0. Na boisku przebywał do 82. minuty.

Karol Świderski z kolejnym golem w Charlotte

"Polski książę powrócił" - napisano w mediach społecznościowych Charlotte.

Rezerwowymi miejscowej drużyny byli Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński.

Zespół Charlotte FC zajmuje siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z dorobkiem 29 punktów w 23 występach. Prowadzą piłkarze Philadelphii Union z 45 "oczkami" również w 23 spotkaniach. Na Zachodzie najlepsi są Los Angeles FC - 48 pkt.