Polska - Włochy: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?

Weronika Domoradzka
14.10.2018 13:40
Polska - Włochy: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV?

Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy 2018? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć w niedzielę, 14 października. Zarówno dla Biało-Czerwonych, jak i reprezentacji z Włoch będzie to trzecie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA i drugie, jakie rozegrają ze sobą. Sprawdzamy informacje o transmisji meczu Polska - Włochy w telewizji oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Włochy, Liga Narodów 2018: na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek 14.10? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy szczegółowe informacje.  
Polska - Włochy: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać w TV? [LIGA NARODÓW]
Transmisja meczu Polska - Włochy dostępna będzie w TV na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz Polska - Włochy 2018 na żywo będzie można obejrzeć w niedzielę, 14 października. Początek rywalizacji o godzinie 20:45. Z kolei studio w TVP wystartuje o 20:30, w TVP Sport o 18:10, a w Polsat Sport już o 17:30.
» Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz, kiedy, gdzie grają? [14.10] «
Mecz Polska - Włochy z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu zarówno dla naszej reprezentacji, jak i drużyny z Włoch będzie to trzecie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018 i drugie, które rozegrają ze sobą. Przypominamy, że w pierwszym meczu z Włochami, który odbył się 7 września, padł remis. Dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński. Polacy ponieśli jednak klęskę w meczu z Portugalią 11.10, który zakończył się wynikiem 2:3. Również drużyna z Włoch przegrała z Portugalią (0:1).
Mecz Polska - Włochy: online. Gdzie oglądać w internecie za darmo?
Niedzielny pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Włochy dostępny będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.