Zamknij

Polska - Włochy: Niepewne występy Krychowiaka i Jędrzejczyka

Krzysztof Sobczak
13.10.2018 16:28
Jerzy Brzęczek
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Grzegorz Krychowiak oraz Artur Jędrzejczyk narzekają na drobne urazy i ich występ w meczu Ligi Narodów z Włochami stoi pod znakiem zapytania - przyznał na konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Zobacz także

Wiadomo, że w Chorzowie nie wystąpi Mateusz Klich, który musi pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek. Nieobecność drugiego z podstawowych środkowych pomocników byłaby dla trenera dużym problemem, bo w odwodzie pozostaną tylko Damian Szymański, Jacek Góralski i Karol Linetty. Nieco bardziej z tyłu może wystąpić także Piotr Zieliński.

Wydaje się, że jeszcze większy kłopot byłby z obsadą lewej strony obrony, bo Arkadiusz Reca i Rafał Pietrzak na zgrupowanie przyjechali z kontuzjami. Jędrzejczyk zaprezentował się fatalnie w meczu z Portugalią, ale to on był realną alternatywą na tę pozycję. W tej sytuacji na lewo może zostać przesunięty Bereszyński, a po prawej mogą biegać Tomasz Kędziora, który dał bardzo dobrą zmianę w rywalizacji z mistrzami Europy, bądź wracający do kadry i zbierający znakomite recenzje w Boltonie Paweł Olkowski.

Polska - Włochy NA ŻYWO. Relacja i wynik w internecie

Mecz Polska - Włochy odbędzie się w niedzielę 14 października o godzinie 20:45. Relacja na żywo na spot.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS