Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jerzy Dudek krytykuje Lewandowskiego: Ostatnio więcej macha rękami

15.10.2018 17:45
sport

Po przegranej z Włochami na Polaków spadła fala krytyki. Jerzy Dudek przyznał, że w ostatnim czasie Robert Lewandowski nie zachowuje się jak lider drużyny.

Jerzy Dudek krytykuje Lewandowskiego: Ostatnio więcej macha rękami fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Reprezentacja Polski przegrała na Stadionie Śląskim z Włochami, przez co żegna się z elitą Ligi Narodów. Na biało-czerwonych spadła fala krytyki. Suchej nitki nie pozostawiono głównie na Jerzym Brzęczku. Jednak zdaniem Jerzego Dudka winny jest również Robert Lewandowski.

- Różnica dwóch klas pomiędzy Polską i Włochami, a przecież mamy Roberta Lewandowskiego. Mam wrażenie, że ostatnio "Lewy" więcej macha rękami (lider zespołu nie tak się zachowuje) do "kolegów" z zespołu niż gra w piłkę - napisał były bramkarz w mediach społecznościowych.

Były zawodnik Liverpoolu zdradził, że nie wytrzymał do końca spotkania i tuż po wejściu Artura Jędrzejczyka na murawę opuścił stadion.

- 433 v 442 oto jest pytanie? 0:0 ludzie wołają: Krzysztof Piątek, chcą wygrać,a trener Jerzy Brzęczek w odpowiedzi wpuszcza Artura Jędrzejczyka, bo nie chce przegrać. Wychodzę w aucie dostaje SMS - 92’ gol dla Włochów.

RadioZET.pl/MW

Oceń