Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz, kiedy, gdzie grają? [14.10]

Weronika Domoradzka
14.10.2018 13:09
Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz, kiedy, gdzie grają? [14.10]

O której godzinie mecz Polska - Włochy 2018? Piłkarski pojedynek niewątpliwie wzbudzi wiele emocji. Zarówno dla Biało-Czerwonych, jak i drużyny z Włoch będzie to trzecie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA i drugie, w którym zmierzą się ze sobą. Szczegółowe informacje na temat godziny meczu Polska - Włochy, daty oraz miejsca, zamieszczamy poniżej.

Polska - Włochy 2018: GODZINA meczu. O której pojedynek w ramach Ligi Narodów UEFA 2018? Kiedy odbędzie się starcie? Gdzie grają? Sprawdzamy informacje o meczu Polska - Włochy - godzina, data, miejsce.

Polska - Włochy: kiedy mecz i gdzie grają? [DATA, MIEJSCE]

Mecz Polska - Włochy odbędzie się w niedzielę, 14 października. Wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcieliby obejrzeć długo wyczekiwane starcie na żywo z trybun, szuka informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Włochy będzie mieć miejsce. Piłkarski pojedynek odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie (ul. Katowicka 10).

» Mecz Polska - Włochy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić? «

Mecz Polska - Włochy niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu zarówno dla naszej reprezentacji, jak i drużyny z Włoch będzie to trzecie starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018 i drugie, które rozegrają ze sobą. Przypominamy, że w pierwszym meczu z Włochami, który odbył się 7 września, padł remis. Dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński. Polacy ponieśli jednak klęskę w meczu z Portugalią 11.10, który zakończył się wynikiem 2:3. Również drużyna z Włoch przegrała z Portugalią (0:1).

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Mecz Polska - Włochy: GODZINA. O której grają 14.10?

Godzina meczu Polska - Włochy 2018 to temat, który z uwagi na zbliżające się starcie, jest coraz częściej poruszany. Informacji dotyczącej tego, o której mecz Polska - Włochy szukają wszyscy, którzy chcą śledzić czwartkowe starcie na żywo. Pojedynek rozpocznie się o 20:45. Z kolei transmisja ruszy o 20:35.

» Polska - Włochy: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV? «

RadioZET.pl/JW