Zamknij

PZPN nadrabia zaległości. Uhonoruje dwóch "zapomnianych" piłkarzy

Krzysztof Sobczak
07.11.2017 17:20
Kamil Grosicki
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Polski Związek Piłki Nożnej zrehabilituje się za wpadkę i wręczy okolicznościowe patery Łukaszowi Piszczkowi oraz Kamilowi Glikowi. Wcześniej po prostu o nich... zapomniano.

Zagłosuj

Czy Polska wygra z Urugwajem?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piszczek i Glik mają na swoim koncie odpowiednio 59 i 55 występów w drużynie narodowej. Mniej, bo "tylko" 54 razy w reprezentacji zagrał Kamil Grosicki. Tymczasem skrzydłowy Hull City w spotkaniu Polska - Rumunia odebrał od PZPN pamiątkową paterę z okazji 50. meczu z kadrze. Piszczek i Glik przy okazji swojego jubileuszu podobnego wyróżnienia nie dostali i mogli poczuć się tym faktem urażeni.

Zobacz także

Teraz PZPN nadrabia zaległości i obaj "zapomniani" zawodnicy otrzymają patery przed spotkaniem towarzyskim z Urugwajem, który odbędzie się 10 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co ciekawe, obrońca BVB jest obecnie kontuzjowany i nie otrzymał powołania na listopadowe mecze. W tym przypadku na murawie pojawi się więc tylko przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Przypomnijmy, że mecz Polska - Urugwaj będzie wyjątkowy także dla Artura Boruca, który tym spotkaniem pożegna się z reprezentacją.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/KS