Zamknij

Polska - Ukraina: Kamil Grosicki kontuzjowany

10.11.2020 16:28
Kamil Grosicki kontuzjowany
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kamil Grosicki doznał lekkiego urazu - poinformował Jerzy Brzęczek na wtorkowej konferencji prasowej. Na tę chwilę jego występ w meczu Polska - Ukraina stoi pod znakiem zapytania.

Przed meczem Polska - Ukraina Kamil Grosicki doznał kontuzji. Pomocnik reprezentacji Polski ucierpiał na poniedziałkowym treningu. Na ten moment trudno określić, czy Grosicki wystąpi w środowym meczu towarzyskim z Ukrainą.

- Kamil doznał wczoraj na treningu, lekkiego mam nadzieję urazu. Zobaczymy, czy będzie w stanie grać w jutrzejszym meczu - podkreślił Jerzy Brzęczek na wtorkowej konferencji prasowej.

Polska - Ukraina: Kamil Grosicki kontuzjowany

Przypomnijmy, że z powodu kontuzji zgrupowanie kadry opuścił Jakub Kamiński. Piłkarzowi Lecha Poznań w niedzielnym meczu z Legią Warszawa odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego uda.

Polska - Ukraina: Przewidywany SKŁAD. Kto zagra od pierwszej minuty?

Biało-czerwonych czekają teraz trzy mecze w ciągu siedmiu dni: 11 listopada Polacy zagrają w towarzyskim meczu z Ukrainą, cztery dni później w Reggio Emilia zmierzą się z Włochami w Lidze Narodów, a na zakończenie 18 listopada, znów w Chorzowie, zagrają z Holandią.

Polska - Ukraina: To już 22. mecz pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka

Jerzy Brzęczek zapowiedział, że w meczu z Ukrainą da odpocząć kilku piłkarzom grającym również w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, m.in. Robertowi Lewandowskiemu.

Polska - Ukraina na żywo

Mecz Polska - Ukraina na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i WYNIK LIVE w środę, 11 listopada, od godz. 20.45.

RadioZET.pl/