Polska - Portugalia: Młodzieżówka gra o awans na Euro! Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
16.11.2018 11:00
Polska U-21 - Portugalia U-21
fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta

Mecz Polska - Portugalia w barażach o awans do młodzieżowego Euro 2019: Transmisja w TV i online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Polska U-21 - Portugalia U-21.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Polska awansje do Euro U-21?

Liczba głosów:

Biało-czerwoni nie mieli szczęścia w losowaniu. W barażach trafili na teoretycznie najtrudniejszego rywala. Portugalia to młodzieżowi wicemistrzowie Europy sprzed czterech lat i faworyt dwumeczu z Polakami.

Polska U-21 - Portugalia U-21 na żywo w TV i online

Starcie Polska U-21 - Portugalia U-21 to dla kadry Czesława Michniewicza walka o Euro 2019 i igrzyska olimpijskie. Samo zakwalifikowanie się do turnieju nie daje pewnego awansu na IO, ale awans do półfinału młodzieżowych mistrzostw Europy już tak.

Na ostatnim Euro U-21 nasza kadra, mimo że była gospodarzem imprezy, kompletnie zawiodła. W grupie przegrała ze Słowacją i Anglią oraz zremisowała ze Szwecją. Portugalia także nie wyszła z grupy, ale mierzyła się w niej z Hiszpanią, z którą przegrała, i odniosła dwie wygrane - z Serbią i Macedonią. Walkę o półfinał przegrała z Niemcami gorszym bilansem bramek.

Polska U-21 - Portugalia U-21: Transmisja. Gdzie obejrzeć?

Mecz Polska U-21 - Portugalia U-21 na żywo w piątek o godz. 18.00. Transmisja w Polsacie Sport Extra i online w serwisie ipla.tv.

RadiOZET.pl/AN