Polska - Szwecja: Młodzieżowcy grają dziś "o życie" - Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
19.06.2017 14:35
reprezentacja Polski U-21

Polska - Szwecja U21 na żywo. Transmisja live w TV i online stream w internecie - sprawdź, gdzie obejrzeć drugi mecz biało-czerwonych w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy 2017. W poniedziałek nasi reprezentanci zagrają o być albo nie być w turnieju. Ich rywalem będzie Szwecja. Mecz Polska - Szwecja U21 na żywo o godz. 20.45. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W pierwszym meczu turnieju Polacy niespodziewanie przegrali ze Słowacją 1:2, choć od 1. minuty prowadzili po golu Patryka Lipskiego. Szwedzi natomiast zremisowali bezbramkowo z Anglią.

Nasi reprezentanci w ten sposób mocno skomplikowali sobie walkę o awans. Do półfinału awansują bowiem jedynie zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Aby wciąż liczyć się w grze o awans, Tomasz Kędziora i spółka muszą w poniedziałek sięgnąć po trzy punkty.

W barwach szwedzkiej ekipy prawdopodobnie zobaczymy Pawła Cibickiego, który w przeszłości powoływany był do kadry... biało-czerwonych (drużyny do lat 19 i 20). Ostatecznie odrzucił jednak możliwość gry dla naszego kraju.

Polska - Szwecja U21 na żywo o godz. 20.45. Transmisja live w Polsacie i online stream w internecie na ipla.tv. Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN