Zamknij

Polska - Słowenia: Maciej Rybus opuścił zgrupowanie

18.11.2019 10:32
Polska - Słowenia: Maciej Rybus opuścił zgrupowanie
fot. Piotr Matusewicz/East News

Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Gracz Lokomotiwu Moskwa zmagał się z urazem mięśniowym. „Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni” – poinformował na Twitterze rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Maciej Rybus z powodu urazu nie mógł zagrać w sobotnim meczu przeciwko Izraelowi w Jerozolimie. Pomocnik doznał urazu podczas rozgrzewki przed meczem Lokomotiwu Moskwa w miniony weekend. W trakcie zgrupowania 30-latek rozpoczął terapię, która miała przyspieszyć powrót do zdrowia. Jednak do bezpiecznego występu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik Lokomotiwu opuścił zespół.

„Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Uraz mięśniowy, którego doznał przed ostatnim meczem ligowym wyeliminował go z udziału również w drugim meczu eliminacyjnym ze Słowenią” – napisał na Twitterze Jakub Kwiatkowski.

Polska - Słowenia: KIEDY i O KTÓREJ godzinie mecz el. Euro 2020? [GODZINA, DATA] 

Piłkarz pojedzie do Moskwy, gdzie w klubie będzie wracał do zdrowia.

„Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik wrócił do klubu, aby kontynuować stopniowy powrót do pełnego treningu” – dodał rzecznik PZPN w kolejnym poście.

Polska - Słowenia: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz el. Euro 2020?

Biało-czerwoni mają już zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie G. Wtorkowy, ostatni mecz eliminacji ze Słowenią rozegrany zostanie w Warszawie o 20.45.

RadioZET.pl