Polska - Słowenia: Złamany nos Glika! Stracił przytomność [WIDEO]

19.11.2019 21:10
Glik kontuzja

Kamil Glik już w 3. minucie meczu Polska - Słowenia (3:2) doznał fatalnej kontuzji. Piłkarz AS Monaco złamał nos i na chwilę stracił przytomność. Z murawy zszedł w towarzystwie lekarzy.

Glik doznał kontuzji tuż przed tym, jak do bramki rywali trafił Sebastian Szymański. Po dośrodkowaniu piłkę próbował wybić pięścią Jan Oblak, pech jednak chciał, że trafił w twarz Glika.

Polska - Słowenia: Kontuzja Kamila Glika WIDEO

Obrońca reprezentacji Polski natychmiast podniósł rękę i zasygnalizował problem. Jak przekazał potem Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu Sport, na chwilę stracił nawet przytomność.

Lekarze opatrywali go na murawie przez kilka minut. Po zejściu z boiska natychmiast udał się do szatni, a jego miejsce na placu gry zajął Artur Jędrzejczyk.

Najprawdopodobniej ma złamany nos. Niewykluczone też, że doznał wstrząśnienia mózgu.

Mecz Polska - Słowenia zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych 3:2. Gole dla biało-czerwonych strzelali: Szymański, Lewandowski i Góralski.